RoboCup 2017 - Obsadenie tímov



Tím Adresa Vedúci Členovia - meno
#LIPTOVEFFECT.EU Gymnázium, Hradná 23, 03301 Liptovský Hrádok Vladimír Veselý Andrej Ladislav Kováč
Daniel Trizna
Marek Ištok
0x584C43 Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany Rastislav Gaži Adam Herda
Adam Mikula
Šimon Varga
Michaela Gažiová
Marek Tebeľák
Zora Šimová
Jakub Gál
A-team KSŠ, Banská Štiavnica Jozef Siska Matej Dudák
Marek Ivanič
Šachisti Sp.škola sv.Františka z Assisi, Karloveská 32, 84104 Bratislava Paľo Petrovič Oliver Kurňava
Matej Paľo
Oliver Steiner
Patrik Homola
Samuel Zuzák
B-team KSŠ, Banská Štiavnica Jozef Siska Šimon Sedlák
Marek Ivanič
BERTHA Súkromné CVČ, Malá hora 3, 036 01 Martin Jozef Ristvej Patrik Jarkovský
Lukáš Bahurinský
Róbert Junas
Erik Ullmann
Marek Višňovec
COMPOTES Spojená škola sv. Františka z Assisi Karloveská 32 841 04 Bratislava Pavel Petrovič Martin Melicherčík
Gregor Karetka
Ján Briežnik
Michal Petkáč
Matej Novota
Cveteki I Osnovna škola Varaždin Ivica Kolarić Noa Šoić
Sven Vojnović
Fire Breathing Rubber Duckies Zš. A. Dubčeka, Budovateľov 9, 036 01 Martin Bibiana Kahánková Jakub Kašjak
Martin Doskočil
Matúš Adamko
FRANCE FRANCE PREŠEREN PRIMARY SCHOOL KRANJ Andrej Koložvari Matic Meglič
Nika Kovač
Anja Oštarijaš
Anej Hervol
Žan Ribnikar
Gjh team Novohradská 3, 821 09 Bratislava Samuel Šindler Samuel Šindler
Zvonimir Bednarčík
Samuel Zeman
Jakub Kišac
Gymlet robots Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul.Jozefa Lettricha 2. 036 01 Martin Ľubica Lauková Martin Štípala
Richard Kramár
Tomáš Jurčík
Lami Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica, 975 18 Martin Janovec Martin Debnár
Milan Sliacky
Dominik Androvič
Eduard Terem
LegoBot Základná škola s materskou školou Juraja Slávika Neresnického, Školská 447/3, 96261 Dobrá Niva Jana Zimanová Bronislava Balková
Zuzana Králiková
Radovan Krajčovič
Emma Ondráčková
Ema Svetlíková
LegoBot_N.1 Základná škola s materskou školou Juraja Slávika Neresnického, Školská 447/3, 96261 Dobrá Niva Jana Zimanová Jakub Valach
Patrik Mokoš
Martin Kamiač
Roman Pospíšil
LNX robots Základná škola s MŠ, Hargašova 5, Bratislava Radoslav Kováč Tomáš Kováč
Mathias Suroviak
Jerguš Rybiansky
Patrik Bartoš
Lovrak oš Mate Lovraka, Zagreb, Aleja Blaža Jurišića 13 Jelka Hrnjić Marko Pongrac
David Pongrac
Ohyzdi Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha Alica Karkušová Juraj Michálek
Jakub Krcho
Michal Holeček
Matej Jurčík
OJSG Gymnázium - Amavet klub 964 Vranov Ján Motešický Oliver Kudzia
Jaroslav Tkáč
Samuel Titko
PanaRobots Školská 837, Gymnázium Tvrdošín Alena Klčová Andrej Klčo
Miroslav Ujmiak
PoKeTeam ZŠ Slovenských partizánov, Považská Bystrica Pavol Mičuch Martin Bucko
Vladimír Nečesaný
Marko Markovič
ProgresBot Progres 2000, Puškinova 10, 083 01 Sabinov Peter Vargovčík Marek Štofánik
Samuel Vargovčík
ProgresBot 2000 Progres 2000, Puškinova 10, 083 01 Sabinov Peter Vargovčík Slavka Triščíková
Martina Kollárová
Tadeáš Lejko
PTG Gymnázium - Amavet klub 964 Vranov Ján Motešický Stanislav Pavelko
Jaroslav Tkáč
RDS Team Toryská 2, Bratislava Simona Jiskrová Daniel Viskup
Richard Viskup
René Roger
RoboCop SK ZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok Marek Kacian Šimon Schon
Kristián Pitoňák
RoboCop™ ZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok Marián Žiška Timotej Karabín
Leonard Šlosár
RoboGen ZŠ, P. Jilemnického 1035/2, 96001 Zvolen Maroš Hudík Hanka Sujová
Martin Pavlenda
Jakub Škurla
RoboSpoj Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica Mgr. Mariana Radobická Richard Vladyka
Peter Kapsiar
Dušan Berko
Robotic Team Liptov Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš Pavol Karabín Adam Karabín
Sabik CZŠ sv.Jána Krstiteľa Sabinov Peter Vargovčík Matej Kandráč
Adam Božek
Filip Ondrej
Jakub Božek
SERŠ LER Srednja elektro-računalniška šola Maribor Miran Waldhütter Klemen Hercog
Žak Drofenik
SERŠ TEAM Srednja elektro-računalniška šola Maribor Miran Waldhütter Rok Mihailović Krpan
Jaka Waldhütter
SERŠ TEAM 1 Srednja elektro-računalniška šola Maribor Miran Waldhütter Marko Kužner
Nejc Firbas
SNAKE CHARMER Gymnázium Nové Zámky, M.R.Štefánika 16 Marián Otruba Bibiana Remiašová
Michal Tuchyňa
SOG Gymnázium - Amavet klub 964 Vranov Ján Motešický Samuel Titko
Oliver Kudzia
SPSEteam SPŠ elektrotechnická, Plzenská 1, 080 47 Prešov Martin Broda Samuel Guláš
Štefan Olenočin
SSG Gymnázium - Amavet klub 964 Vranov Ján Motešický Samuel Titko
Stanislav Pavelko
Talentum Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány Angelika Haneszová Zoltán Hanesz
Michal Pándy
Zoltán Szitás
Teraboti 1 ZŠ sv. Vojtecha Vráble Peter Brieška Ján Brieška
Tadeáš Puhák
Teraboti 2 ZŠ sv. Vojtecha Vráble Pavel Hegedüš Tomáš Ňurcík
Henrich Kleiner
Michal Repka
Ulany Základná škola, Hlavná 86, 92528 Pusté Úľany Ondrej Borek Matej Herzog
Adam Botka
Matej Sudovský
Adrián Peško
XLC-Bardaci Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany Rastislav Gaži Šimon Varga
Adam Herda
Adam Mikula
Michalela Gažiová
Marek Tebeľák
Zora Šimová
XLC-Family Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany Rastislav Gaži Filip Filo
Marek Košťál
Jakub Gál
XLC-Padawans Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany Rastislav Gaži Šimon Varga
Michaela Gažiová
Adam Herda
Adam Mikula
Marek Tebeľák
Zora Šimová
XLC-Quazy Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany Rastislav Gaži Jakub Gál
Daniel Krajčo
XLC-Younglings Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany Rastislav Gaži Jozef Hrdý
Šimon Peter
Samuel Peter
Peter Krajčík
zshradna ZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok Marek Kacian Pavol Kováč
Matúš Pelach



Prihlásiť: