RoboCup 2017 - Registrované tímy

TeamAdresaAddDate    Akcia
OhyzdiGymnázium Viliama Paulinyho-Tótha1.3.2017 19:36:42 Info
Fire Breathing Rubber DuckiesZš. A. Dubčeka, Budovateľov 9, 036 01 Martin8.3.2017 15:47:29 Info
FRANCEFRANCE PREŠEREN PRIMARY SCHOOL KRANJ9.3.2017 12:23:35 Info
Robotic Team Liptov Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš13.3.2017 09:21:15 Info
RoboCop™ZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok13.3.2017 11:10:32 Info
RoboCop SKZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok13.3.2017 11:14:34 Info
zshradnaZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok13.3.2017 11:21:00 Info
CvetekiI Osnovna škola Varaždin13.3.2017 20:21:50 Info
RoboSpojZákladná škola, Spojová 14, Banská Bystrica15.3.2017 09:29:56 Info
XLC-BardaciZákladná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany16.3.2017 14:14:27 Info
#LIPTOVEFFECT.EUGymnázium, Hradná 23, 03301 Liptovský Hrádok17.3.2017 07:41:26 Info
RoboGenZŠ, P. Jilemnického 1035/2, 96001 Zvolen17.3.2017 09:35:23 Info
LegoBotZákladná škola s materskou školou Juraja Slávika Neresnického, Školská 447/3, 96261 Dobrá Niva17.3.2017 15:41:57 Info
LegoBot_N.1Základná škola s materskou školou Juraja Slávika Neresnického, Školská 447/3, 96261 Dobrá Niva17.3.2017 15:51:23 Info
SNAKE CHARMERGymnázium Nové Zámky, M.R.Štefánika 1617.3.2017 19:34:14 Info
SOGGymnázium - Amavet klub 964 Vranov18.3.2017 08:50:40 Info
PTGGymnázium - Amavet klub 964 Vranov18.3.2017 08:54:28 Info
OJSGGymnázium - Amavet klub 964 Vranov18.3.2017 09:00:34 Info
SSGGymnázium - Amavet klub 964 Vranov18.3.2017 09:04:38 Info
Lovrakoš Mate Lovraka, Zagreb, Aleja Blaža Jurišića 1318.3.2017 14:07:23 Info
LNX robotsZákladná škola s MŠ, Hargašova 5, Bratislava18.3.2017 18:02:39 Info
XLC-PadawansZákladná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany19.3.2017 21:13:14 Info
0x584C43Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany19.3.2017 21:22:03 Info
XLC-QuazyZákladná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany19.3.2017 21:33:55 Info
XLC-YounglingsZákladná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany19.3.2017 21:46:59 Info
Gjh teamNovohradská 3, 821 09 Bratislava 20.3.2017 01:04:11 Info
RDS TeamToryská 2, Bratislava20.3.2017 09:23:28 Info
Gymlet robotsGymnázium Jozefa Lettricha, Ul.Jozefa Lettricha 2. 036 01 Martin20.3.2017 10:19:30 Info
A-teamKSŠ, Banská Štiavnica20.3.2017 18:00:36 Info
B-teamKSŠ, Banská Štiavnica20.3.2017 18:03:12 Info
COMPOTESSpojená škola sv. Františka z Assisi Karloveská 32 841 04 Bratislava20.3.2017 18:38:44 Info
ŠachistiSp.škola sv.Františka z Assisi, Karloveská 32, 84104 Bratislava21.3.2017 15:36:33 Info
BERTHASúkromné CVČ, Malá hora 3, 036 01 Martin21.3.2017 16:10:47 Info
LamiStredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica, 975 1822.3.2017 13:34:44 Info
SERŠ TEAMSrednja elektro-računalniška šola Maribor24.3.2017 10:43:32 Info
UlanyZákladná škola, Hlavná 86, 92528 Pusté Úľany25.3.2017 18:22:03 Info
PoKeTeam ZŠ Slovenských partizánov, Považská Bystrica 27.3.2017 13:05:59 Info
SERŠ LERSrednja elektro-računalniška šola Maribor27.3.2017 19:06:50 Info
SERŠ TEAM 1Srednja elektro-računalniška šola Maribor27.3.2017 19:10:06 Info
SabikCZŠ sv.Jána Krstiteľa Sabinov27.3.2017 23:30:08 Info
ProgresBot 2000Progres 2000, Puškinova 10, 083 01 Sabinov27.3.2017 23:47:35 Info
ProgresBotProgres 2000, Puškinova 10, 083 01 Sabinov27.3.2017 23:52:56 Info
PanaRobotsŠkolská 837, Gymnázium Tvrdošín28.3.2017 22:14:46 Info
XLC-FamilyZákladná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany30.3.2017 13:30:16 Info
TalentumNadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány30.3.2017 21:26:20 Info
Teraboti 1ZŠ sv. Vojtecha Vráble31.3.2017 13:01:23 Info
SPSEteamSPŠ elektrotechnická, Plzenská 1, 080 47 Prešov31.3.2017 13:04:10 Info
Teraboti 2ZŠ sv. Vojtecha Vráble31.3.2017 13:06:43 Info


Prihlásiť: