LSTME 2010 - Propozície
| Propozície  | Registrovaní  | Registrácia  |

Stiahnuť propozície (.doc) (.odt) (.pdf)
Stiahnuť potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (.doc) (.odt) (.pdf)

Letné sústredenie mládeže v elektronike

Bzince pod Javorinou / časť Hrubá Strana 21. 8. – 29. 8. 2010

SSE organizuje sústredenie, ktoré je určené pre mládež do 18 rokov. Cieľom sústredenia je rozšíriť znalosti a zručnosti, ktoré jeho účastníci získali počas školského roka, alebo v krúžkovej či individuálnej činnosti. Ďalej umožní deťom bližšie sa zoznámiť a prakticky si vyskúšať aj oblasti, s ktorými doteraz nemali možnosť pracovať.

Na sústredení budú inštruktori (účastníci predošlých LSME) a lektori - odborníci v programovaní, v tvorbe a v strihaní videa a zvuku na počítači, v konštrukcii elektronických obvodov, a bude tam aj možnosť postaviť a naprogramovať robotické konštrukcie zo stavebnice Lego dacta. Program sústredenia je otvorený k individuálnemu vzdelávaniu pokročilých účastníkov.

Rámcové zameranie sústredenia:

Pre každú oblasť bude pripravené odborné pracovisko s technickým zabezpečením potrebným pre túto činnosť.

Sústredenie bude prebiehať v Bzinciach pod Javorinou / časť Hrubá Strana, v peknej prírode.

Sústredenie sa koná v termíne od 21. augusta do 29. augusta 2010. Príchod účastníkov je v sobotu 21. augusta do 13. hod. a končí sa v nedelu 29. augusta o 14.00 hod. Strava začína večerou 21.8.2010 a končí obedom 29.8.2010.

Všetci účastníci dostanú včas pred začatím sústredenia ucelenú informáciu o priebehu sústredenia a pravidlách elektronickou poštou. Súčasťou správy bude aj úvod do táborovej hry, ktorá bude prebiehať počas celého sústredenia.

Prihlasovanie a registrácia účastníkov je na www.skse.sk. Účastnícky poplatok je 130,- € Z toho aspoň 50,- € treba poukázať na účet SSE (UniCredit Bank č.ú. 660 103 1002/1111). Zvyšok je možné uhradiť v hotovosti pri prezentácii. Ako variabilný symbol uveďte svoje rodné číslo!


S pozdravom
Miro Kohút
tajomník SSE

Doporučenia pre účastníkov LSME:

Odev – spodne prádlo /slipy, trenírky, tielko/, ponožky, pižamo, polovičné košele alebo tričká, krátke nohavice, plavky, celodielna športová súprava / na táborák, výlety /, pre prípad horšieho počasia teplé oblečenie a pršiplášť, na pracovné vyučovanie ľahká domáca súprava.

Obuv – tenisky, prezuvky, /na turistiku môže byť ľahká turistická obuv/.

Hygienické potreby – mydlo, šampón, zubná pasta a kefka, hrebeň, malý a veľký uterák

Ostatná výstroj – ruksak, slnečné okuliare, šiltovka proti slnku, nerozbitná fľaša na občerstvenie s pohárom atď.

Pracovné vybavenie – písacie potreby, linajkový resp. čistý zošit A4 alebo A5.

Ostatné vybavenie – podľa uváženia si môžu priniesť ľub. hudobný nástroj, počítač, fotoaparát, programy, knižky, nedokončené stavebnice.

Hygienická a zdravotná služba bude na LSME zabezpečená. Ale je potrebné, aby každý účastník pri prezentácií predložil prehlásenie rodičov o zdravotnej schopnosti (príloha) a kartu poistenca (najlepšie kópia).


V prípade potreby:
Tel. 0905 / 52 1989 al. 0907/470335, mail: skse@skse.sk

Ak sa zaregistrujete a zaplatíte poplatok a z akýchkoľvek príčin sa LSME nezúčastnite, dajte nám obratom vedieť.
Ďakujeme.